Şemsiye, Şemsiye İmalatı, Şemsiye Siparişi, Promosyon ürünleri Siparişi Vermek İçin Bize 0(262) 656 1881 veya 0(541) 380 2505 nolu Telefonlardan Ulaşın. Şemsiye imalat
semsiyeimalat
HAKKIMIZDA REFERANSLAR GALERİ S.S.S. BANKA İLETİŞİM
Badem Şemsiye, genç ve dinamik ekibi ile en yüksek kalitede şemsiye imalatı yapmaktadır. Üretimde kullandığımız DuPont Artistri tekstil dijital baskı makinesi ile istenilen renk tonlarını sorunsuz olarak uygulamaktadır. Klieverik kalender ile boyanın kumaşa tam olarak fikselenmesi ve uzun süre solmadan kalmasını sağlamaktadır.
Badem Şemsiye, Şemsiye sektörünün yeni ürünleri daha rahat inceleyebilmeleri ve bizi daha yakından tanıyabilmeleri için yurt dışı ve yurt için fuarlara katılmaktadır.

ŞEMSİYE, PROMOSYON ŞEMSİYE, VALE ŞEMSİYE, PROTOKOL ŞEMSİYE
YAĞMUR ŞEMSİYE BAHÇE ŞEMSİYE, PLAJ ŞEMSİYE, MEGA ŞEMSİYE, LALE ŞEMSİYE

 

ŞEMSİYE


Badem Şemsiye, genç ve dinamik ekibi ile en yüksek kalitede şemsiye imalatı yapmaktadır. Dünyadaki gelişmeleri yakından izleyerek, Türkiye pazarına yeni ürünler Promosyon Şemsiyeler kazandırmaktadır. Ayrıca firmamız bu ürünlerin yalnızca Türkiye değil bütün Avrupa’daki en büyük toptancısıdır. Şemsiye sektörünün yeni ürünleri daha rahat inceleyebilmeleri ve bizi daha yakından tanıyabilmeleri için yurt dışı ve yurt için fuarlara katılmaktadır. Hedefimiz, yeni ürünlerle müşterilerimizin markalarını en etkili biçimde sergilemelerini sağlamak ve reklam sektöründe tercih edilen marka olmaktır.
 

Warning: getimagesize(fotolar/t_) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/semsiye/public_html/pages/urun_ayrinti.php on line 18
 

Ürün Kodu:

 -
 

 
Kategorisindeki Diğer Ürünler
Şemsiye İmalat -  -
Şemsiye İmalat -  -
 

DESTEK HATTI

Şemsiye İmalat

 
Şemsiye imalatı; Plaj, Bahçe, Yağmur, Promosyon, Vale ve Protokol şemsiyeleri üretir ve ithal eder. Güneş ve Baskılı otel şemsiye imalatı yapan firmadır.
 
Diğer Sitelerimiz
 
www.taraftaratkiimalat.net | www.taraftaratkisi.info | www.taraftaratkiatkisi.com