line
line
ŞEMSİYE İMALATI - HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA


ANA SAYFA / HAKKIMIZDA

KG KARMA , genç ve dinamik ekibi ile en yüksek kalitede şemsiye imalatı yapmaktadır. Dünyadaki gelişmeleri yakından izleyerek, Türkiye pazarına yeni ürünler Promosyon şemsiyeler kazandırmaktadır.

Ayrıca firmamız bu ürünlerin yalnızca Türkiye değil bütün Avrupa’daki en büyük toptancısıdır. Şemsiye sektörünün yeni ürünleri daha rahat inceleyebilmeleri ve bizi daha yakından tanıyabilmeleri için yurt dışı ve yurt için fuarlara katılmaktadır.

Hedefimiz, yeni ürünlerle müşterilerimizin markalarını en etkili biçimde sergilemelerini sağlamak ve reklam sektöründe tercih edilen marka olmaktır.

Promosyon şemsiye olarak faaliyet göstermektedir. Promosyon ve kaliteli YAĞMUR ŞEMSİYESİ üretiminde Avrupa’nın birçok ülkesine ihracat yapmaktayız. Türkiye genelinde birçok büyük marka ve mağaza zincirlerine üretim yapan firmamız kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Promosyon şemsiye sektöründe öncü kuruluşlardan biri olmaktan ve müşterilerimizin bizi tercih etmelerinden onur duyuyoruz. Genç ve dinamik araştırma ve tasarım ekibimiz siz müşterilerimize daha iyi ve kaliteli ürün sunabilmek için hizmetinizdedir.

Promosyon şemsiye sitemizde genellikle kış aylarında yaptırabileceğiniz reklam ve Promosyon çalışmalarınız için birçok farklı model seçenekleri sunulmuştur. Promosyon şemsiye ürünlerinizi seçebilir ve ürettirebilirisiniz. Üretilen tüm ürünlerimizde baskı uygulaması yapılarak reklamlarınızı daha etkili hale getirebilirsiniz. Üretim ve planlama bölümünden istediğiniz modeller için fiyat ve teslim bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca logo uygulamalı şemsiyelerinizin tasarımları ücretsiz yapılır.

Sipariş ve detaylı bilgi için lütfen 0541 380 25 05 den ulaşabilirisiniz.

  • Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize 0554 625 80 84 Ulaşın!

Promosyon Şemsiye | Şemsiye İmalat | Logolu Şemsiye | Şemsiye İmalatı | Baskılı Şemsiye | Şemsiye İmalatçıları | İthal Şemsiye