line
line
Protokol Şemsiye - Büyük Şemsiye - Kalite Şemsiye
Protokol Şemsiye 1


ANA SAYFA / Protokol Şemsiye 1

Protokol Vale şemsiyeler 180 cm çapında, micro fiber gövde, 8 tel olup çok dayanıklı bir üründür. İthal olup kaliteli fiber malzeme ve özel tel yapısı ile tercih edilir.

Kurumsal alanlarda çap genişliği sayesinde çok tercih edilen bir üründür. 

72 cm fiber 8 kolları ile geniş koruma alanı sağlayan tek katlı protokol şemsiye modelimizin kumaşı ıslanmaz özellikli PONJEA markadır.

FİBER GÖVDELİ TEK KATLI VİP VALE ŞEMSİYE

Tek bir yağmur damlasına dahi tahammülünüz yok mu?

Yağmuru sadece elinizde kahvenizle pencerinin ardından izlemeyi mi seviyorsunuz?

Denizden bir parçanın üzerinde ıslanmadan yürümenin keyfine mi varmak istiyorsunuz?

Öyleyse Fiber Gövdeli Tek Katlı Vip Vale Yüksek Kalite Protokol Yağmur Şemsiyesi tam size göre, 72 cm fiber kolları ile geniş koruma alanı sağlayan bu ürün adeta tek bir yağmur damlasının dahi size temas etmemesi için tasarlanmış durumda. Modern görünümünün yanı sıra ıslanmaz Panjea marka kumaşı ve  tercihinize uygun logo seçimiyle de siz müşterilerimize birçok avantaj sağlayan Fiber Gövdeli Tek Katlı Vip Vale Yüksek Kalite Protokol Yağmur Şemsiyesi rüzgara karşı dayanıklı duruşu ve ters dönmesi halinde kolayca eski haline dönüşüyle de gözde olma özelliğini koruyor. İpek kalınlağındaki kumaşı ile yağmur damlalarını size sadece bir melodi edasıyla dinletecek bu ürün hem mekanizması hem görünümü hem de geniş koruma alanıyla yağmurlu günlerinizin kurtarıcısı olarak size sadece bir adım uzaklıkta.

LOGOLU ŞEMSİYE - BASKILI ŞEMSİYE - PROMOSYON ŞEMSİYE - BASTON ŞEMSİYE - ŞEMSİYE İMALAT - AHŞAP ŞEMSİYE

Sipariş ve detaylı bilgi için lütfen 0541 380 25 05 den ulaşabilirisiniz.

  • Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize 0541 380 25 05 Ulaşın!

Promosyon Şemsiye | Şemsiye İmalat | Logolu Şemsiye | Şemsiye İmalatı | Baskılı Şemsiye | Şemsiye İmalatçıları | İthal Şemsiye